YGE Saphir 125A V2 Telemetry ESC - 5.5-12V BEC 12A / 25A - HeliDirect
YGE Saphir 125A V2 Telemetry ESC - 5.5-12V BEC 12A / 25A
SKU: YGE-SAPHIR-125A-V2
Availability: In Stock
Price Match Guarantee
The order quantity exceeds the stock!
Related Products
Technical specifications:
  • 125A cont. / 200A burst
  • 4 to 8s LiPo
  • BEC 5,5V – 12,0V
  • BEC 12A cont. / 25A Peak
  • cable diameter battery/motor: 4²/4²
  • dimensions: 78x37x20mm